Skip to content
Gratis verzending vanaf €25
Azarius
Royal Choco
Click to zoom

Royal Choco

Wietzaden

van Amsterdam Genetics

€ 30,00
Op voorraad
Gefeminiseerde K2 x Chocolope kruising uit de Homegrown Selection van Amsterdam Genetics — tot 24% THC, compacte indicastructuur en een opbrengst tot 500g/m². Het chocolade-kruidenprofiel ontwikkelt zich pas echt na een goed cureproces. Drie zaden per verpakking, volledig in Amsterdam ontwikkeld en gestabiliseerd.
Aantal
Gratis verzending inbegrepen

Royal Choco Cannabiszaden van Amsterdam Genetics

Royal Choco is een gefeminiseerd cannabiszaad uit de Homegrown Selection van Amsterdam Genetics — volledig ontwikkeld en gestabiliseerd in Amsterdam. Deze kruising van K2 en Chocolope levert een 60% indica / 40% sativa hybride op met een THC-gehalte tot 24%. Compacte groei, stevige opbrengst tot 500g/m², en een terpenensprofiel dat naar pure chocolade en specerijen ruikt. Wie een betrouwbare indoorplant zoekt met échte Amsterdamse genetica, zit hier goed.

60% Indica / 40% Sativa Tot 24% THC K2 x Chocolope Opbrengst tot 500g/m² Bloei: 8–9 weken 18+

Waarom Royal Choco gefeminiseerde zaden opvallen

Amsterdam Genetics doet niet aan genetica van de plank trekken en er een stickertje op plakken. Hun Homegrown Selection wordt van de grond af ontwikkeld in de stad, en Royal Choco laat zien wat dat oplevert. De K2-ouder — een directe afstammeling van White Widow — zorgt voor stevige structuur en flinke harsproductie. Chocolope brengt dat herkenbare chocolade-koffieprofiel mee en een portie mentale helderheid vanuit de sativakant. Het eindresultaat is 60/40 indica-dominant: je krijgt de compacte groeiwijze en dichte bloemstructuur van een indica, maar met genoeg sativa-invloed om het effect gevarieerd te houden.

Het THC-plafond van 24% plaatst Royal Choco stevig in het bovenste segment qua potentie. Niet de allersterkste in het Amsterdam Genetics-assortiment, maar sterk genoeg dat je moet weten wat je kweekt. Het terpenensprofiel is waar ze haar naam echt waarmaakt: zoete en kruidige topnoten boven een aardse basis, met hints van verse den en hop die erdoorheen lopen. Na een degelijk droog- en cureproces is de rook gelaagd, soepel en oprecht interessant — niet alleen maar 'sterk'.

Eén eerlijke beperking: Amsterdam Genetics adviseert Royal Choco binnenshuis te kweken, en dat onderschrijven we. Ze kan buiten overleven, maar die compacte indicastructuur met dichte toppen maakt haar gevoeliger voor schimmel in een natte herfst. Sta je in Zuid-Spanje of heb je een kas? Ga je gang. Kweek je op een balkon in Nederland in oktober? Houd haar dan binnen.

Royal Choco kweekspecificaties

Specificatie Detail
Zaadbank Amsterdam Genetics (Homegrown Selection)
Genetica K2 x Chocolope
Type 60% Indica / 40% Sativa
Geslacht Gefeminiseerd
THC-gehalte Tot 24%
Bloeitijd 8–9 weken
Opbrengst binnen Tot 500g/m²
Aanbevolen omgeving Binnen (kweektent of kweekruimte)
Planthoogte Compact (indica-dominante structuur)
Zaden per verpakking 3

Terpenensprofiel en aroma van Royal Choco

Draai een gecurede pot Royal Choco open en het eerste wat je ruikt is zoetheid — niet snoepzoet, meer als pure chocolade die in een warme kamer heeft gelegen. Daarna komt de kruiding: een peperachtige, bijna kruidenachtige warmte die achterin je neus blijft hangen. Onder dat alles zit een diepe aardse basis, dat soort vochtige-bosbodemgeur dat verraadt dat de plant serieuze indicagenetica heeft. De den- en hopnoten komen het duidelijkst naar voren bij het uitademen als je rookt, of in het middenregister van een vaporizersessie rond 185–195°C.

De toppen zelf zijn levendig groen met vurig oranje stampers verspreid over het oppervlak en een dikke, plakkerige laag trichomen. Ze zijn stevig — écht stevig, het soort dat zwaarder aanvoelt dan het eruitziet als je het oppakt. Die harslaag is niet alleen voor de show: daar zitten de 24% THC en die complexe terpenen. Een goed droogproces van 10–14 dagen gevolgd door minimaal twee weken curen in afgesloten potten haalt de volle diepte van het smaakprofiel naar boven. Haast je het curen en je verliest de subtiliteit.

Royal Choco cannabiszaden kweken — stap voor stap

  1. Laat je Royal Choco zaden ontkiemen met de keukenpapier-methode of direct in een klein potje met vochtig, luchtig substraat. De penwortel verschijnt doorgaans binnen 24–72 uur. Amsterdam Genetics meldt dat deze zaden snel ontkiemen en krachtige zaailingen produceren.
  2. Verpot de zaailingen naar hun definitieve container zodra ze 2–3 sets echte bladeren hebben ontwikkeld. Royal Choco vormt een sterke centrale stam met een paar stevige zijtakken en dik loof — het is vanaf het begin een gedrongen plant.
  3. Top de hoofdstam zodra de plant 4–5 nodes heeft om laterale vertakking te stimuleren. Royal Choco reageert goed op topping en andere trainingstechnieken zoals LST (low-stress training). Vooral in een kweektent handig om een gelijkmatig bladerdak onder je lamp te krijgen.
  4. Houd 18/6 licht aan tijdens de vegetatieve fase. Door haar compacte indicastructuur heeft Royal Choco geen lange groeiperiode nodig — 3–4 weken is doorgaans voldoende voordat je overschakelt naar 12/12.
  5. Schakel over naar 12/12 om de bloei te starten. Royal Choco heeft ongeveer 8–9 weken bloei nodig om volwassen te worden. Let op de oranje stampers die naar binnen krullen en de trichomen die van helder naar melkachtig verschuiven — dat is je oogstmoment.
  6. Houd de luchtvochtigheid onder 50% tijdens de late bloei. Die dichte indicatoppen kunnen vocht vasthouden, en het laatste wat je wilt na 8 weken werk is toprot in de eindsprint.
  7. Oogst, droog langzaam gedurende 10–14 dagen bij 18–20°C en 55–60% luchtvochtigheid, en cure daarna in afgesloten glazen potten gedurende minimaal twee weken. Hoe langer je cured, hoe meer de chocolade- en kruidennoten zich ontwikkelen.

Royal Choco effecten en THC-potentie

Met een THC-gehalte tot 24% levert Royal Choco een krachtige ervaring die begint met een subtiele lichamelijke ontspanning en geleidelijk overgaat in milde cerebrale effecten. De indicadominantie betekent dat de fysieke kant eerst komt — een warmte die in je spieren trekt en spanning wegneemt. De 40% sativagenetica voorkomt dat het volledig horizontaal wordt; er is een lichte mentale oppepper die stopt voor het punt van onrustige gedachten of overstimulatie. Het soort effect dat het beste werkt aan het einde van een lange dag, als je wilt ontspannen zonder direct in slaap te vallen.

Volgens een review gepubliceerd in PMC hebben klinische studies de effecten van THC onderzocht bij onder andere misselijkheid en eetlustveranderingen (PMC10308385). Daarnaast is in onderzoek naar THC-rijke cultivars waargenomen dat concentraties boven 20% bij gevoelige personen soms angst of paranoia kunnen veroorzaken (PMC8581558). Ben je minder ervaren met sterke strains, benader Royal Choco dan met een beetje respect — dit is geen beginnerskweek qua wat ze produceert.

Royal Choco vergeleken met andere Amsterdam Genetics strains

Kenmerk Royal Choco AK Choco Kush Choco Kush Autoflower
Genetica K2 x Chocolope AK-47 x Choco Kush Choco Kush x Ruderalis
Type 60% Indica / 40% Sativa Indica-dominant Autoflower
THC Tot 24% Tot 20% Gemiddeld
Bloeitijd 8–9 weken 8–9 weken 9–10 weken vanaf zaad
Geschikt voor Indoortenten, gebalanceerde effecten Zwaardere indica-effecten Snelle oogsten, beginners

Wil je het chocoladeterpenensprofiel maar met een zwaarder lichamelijk effect? Dan leunt AK Choco Kush verder richting indica. Heb je weinig tijd of geen zin om lichtschema's te beheren? Choco Kush Autoflower doet het werk zonder het gedoe van fotoperiode-wisseling — al lever je wel wat potentie in voor dat gemak. Royal Choco zit precies in het midden: sterk genoeg om ervaren kwekers te overtuigen, gebalanceerd genoeg om de sessie interessant te houden in plaats van eendimensionaal.

Maak je indoorsetup compleet met een degelijke kweektent en koolstoffilter — Royal Choco's dichte toppen produceren een merkbaar aroma tijdens de late bloei, en haar compacte bouw past uitstekend in een 80x80cm of 100x100cm tent. Kweek je voor het eerst met Amsterdam Genetics zaden? Combineer Royal Choco met een betrouwbare pH-meter en CalMag-supplement; Nederlandse genetica zijn stevige eters.

Gerelateerde producten

Misschien vind je dit ook leuk

Medische disclaimer. Deze inhoud is uitsluitend bedoeld ter informatie en vormt geen medisch advies. Raadpleeg een gekwalificeerde zorgverlener voordat je een stof gebruikt.

Meld je aan voor onze nieuwsbrief-10%